1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5481

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 15 Јуни 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,105
  Допаѓања:
  3,271
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 31 Март 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 3. 31 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,605
  Допаѓања:
  7,648
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 31 Март 2020

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  639
  Допаѓања:
  973
  Поени од трофеи:
  365
 5. 30 Март 2020

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  595
  Допаѓања:
  667
  Поени од трофеи:
  205
 6. 30 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,631
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 30 Март 2020

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  936
  Поени од трофеи:
  265
 8. 29 Март 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,730
  Допаѓања:
  2,397
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 29 Март 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 10. 28 Март 2020

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  265
 11. 28 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,290
  Поени од трофеи:
  465
 12. 28 Март 2020

  Ace Lud

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,121
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,375
 13. 28 Март 2020

  AleksandarCaki

  Practice makes perfect, Машко, 27, од Скопје
  Мислења:
  599
  Допаѓања:
  1,408
  Поени од трофеи:
  265
 14. 28 Март 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  130
 15. 28 Март 2020

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  554
  Допаѓања:
  364
  Поени од трофеи:
  512
 16. 28 Март 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,541
  Поени од трофеи:
  1,727
 17. 28 Март 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 18. 28 Март 2020

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,972
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,602
 19. 28 Март 2020

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,753
  Допаѓања:
  2,096
  Поени од трофеи:
  1,492
 20. 28 Март 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  558
  Поени од трофеи:
  205
 21. 28 Март 2020

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  216
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  140
 22. 28 Март 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,232
  Поени од трофеи:
  1,492
 23. 28 Март 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 24. 28 Март 2020

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,302
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  1,717
 25. 28 Март 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,466
  Допаѓања:
  1,952
  Поени од трофеи:
  812
 26. 28 Март 2020

  Rikimaru

  Practice makes perfect, од Битола
  Мислења:
  1,131
  Допаѓања:
  1,475
  Поени од трофеи:
  305