1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3413

Тема:
Која игра ја плешаш во моментов?
 1. 29 Март 2020

  icemaher

  Intern, Машко, од Куманово
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  180
 2. 28 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,229
  Допаѓања:
  1,313
  Поени од трофеи:
  465
 3. 28 Март 2020

  Ragnar

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Macedonia
  Мислења:
  1,004
  Допаѓања:
  1,084
  Поени од трофеи:
  305
 4. 28 Март 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  90
 5. 28 Март 2020

  Torlakian

  Gaining Experience, Машко, 26, од Куманово
  Мислења:
  159
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  140