1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Sony Play Station 3 Fat jail break со 2 PS3 контролери, 120GB SSD и 500GB екстерен диск
 1. 29 Март 2020

  Luxell

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  110
 2. 28 Март 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155
 3. 28 Март 2020

  Ace Lud

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,121
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,375
 4. 28 Март 2020

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,485
  Допаѓања:
  2,704
  Поени од трофеи:
  1,502
 5. 28 Март 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40