1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Проблем/Нов диск Lenovo IdeaPad 310-15ISK
 1. 28 Март 2020

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,784
  Допаѓања:
  9,436
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 28 Март 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,062
  Допаѓања:
  10,568
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 28 Март 2020

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,485
  Допаѓања:
  2,704
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 28 Март 2020

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  643
  Допаѓања:
  376
  Поени од трофеи:
  265