1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3348

Тема:
Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија)
 1. 31 Март 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  205
 2. 30 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,232
  Допаѓања:
  3,596
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 29 Март 2020

  Noumenon

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  357
 4. 29 Март 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  130
 5. 28 Март 2020

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  648
  Допаѓања:
  994
  Поени од трофеи:
  215