1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Проблем/Нов диск Lenovo IdeaPad 310-15ISK
 1. 28 Март 2020

  Vlatzki

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,265
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  602
 2. 28 Март 2020

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  936
  Поени од трофеи:
  265
 3. 28 Март 2020

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,700
  Допаѓања:
  13,083
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 28 Март 2020

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,754
  Допаѓања:
  9,463
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 28 Март 2020

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,483
  Допаѓања:
  2,703
  Поени од трофеи:
  1,502
 6. 28 Март 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,706
  Допаѓања:
  14,439
  Поени од трофеи:
  2,317