1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Избор на монитор, користен vs нов
 1. 2 Април 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,710
  Допаѓања:
  14,475
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 26 Март 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  640
  Поени од трофеи:
  330
 3. 26 Март 2020

  Антониј.К

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  722
  Допаѓања:
  474
  Поени од трофеи:
  265
 4. 26 Март 2020

  PeGi998

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  80
 5. 26 Март 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,241
  Поени од трофеи:
  1,492