1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Lenovo L340-17IRH: i7 9750H, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 512GB NVMe, 17.3" 1080p IPS
 1. 26 Март 2020

  MacedonianBro

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 2. 26 Март 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  407
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  155
 3. 26 Март 2020

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,836
  Допаѓања:
  3,947
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 26 Март 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375