1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5480

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 31 Март 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 2. 31 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,618
  Допаѓања:
  7,687
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 31 Март 2020

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  639
  Допаѓања:
  973
  Поени од трофеи:
  365
 4. 30 Март 2020

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,636
  Допаѓања:
  1,295
  Поени од трофеи:
  612
 5. 28 Март 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  983
  Допаѓања:
  1,721
  Поени од трофеи:
  265
 6. 27 Март 2020

  Nipsta

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  60
 7. 25 Март 2020

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,764
  Допаѓања:
  7,221
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 25 Март 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  130
 9. 25 Март 2020

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  265
 10. 25 Март 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 11. 25 Март 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  497
  Допаѓања:
  417
  Поени од трофеи:
  155
 12. 25 Март 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,474
  Допаѓања:
  1,958
  Поени од трофеи:
  812
 13. 25 Март 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 14. 25 Март 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  280
 15. 25 Март 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 16. 25 Март 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,052
  Допаѓања:
  10,558
  Поени од трофеи:
  2,317
 17. 25 Март 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  558
  Поени од трофеи:
  205
 18. 25 Март 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,731
  Допаѓања:
  2,392
  Поени од трофеи:
  1,702
 19. 25 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,229
  Допаѓања:
  1,312
  Поени од трофеи:
  465
 20. 25 Март 2020

  Rikimaru

  Practice makes perfect, од Битола
  Мислења:
  1,138
  Допаѓања:
  1,495
  Поени од трофеи:
  305