1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #735

Тема:
PlayStation 4 дискусија
 1. 25 Март 2020 во 22:40

  skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,106
  Допаѓања:
  3,247
  Поени од трофеи:
  1,852
 2. 25 Март 2020 во 20:25

  spytronicmk

  Intern, 29
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  20
 3. 25 Март 2020 во 16:47

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  884
  Допаѓања:
  945
  Поени од трофеи:
  205
 4. 25 Март 2020 во 16:10

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  938
  Допаѓања:
  1,130
  Поени од трофеи:
  270