1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5479

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 31 Март 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 2. 25 Март 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 3. 24 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,621
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 23 Март 2020

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,974
  Допаѓања:
  2,359
  Поени од трофеи:
  1,602
 5. 23 Март 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  760
  Допаѓања:
  1,220
  Поени од трофеи:
  215
 6. 23 Март 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,026
  Допаѓања:
  1,352
  Поени од трофеи:
  642
 7. 23 Март 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 8. 23 Март 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,711
  Допаѓања:
  14,461
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 23 Март 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 10. 23 Март 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,731
  Допаѓања:
  2,392
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 23 Март 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  983
  Допаѓања:
  1,721
  Поени од трофеи:
  265
 12. 23 Март 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  356
  Допаѓања:
  565
  Поени од трофеи:
  145
 13. 23 Март 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,474
  Допаѓања:
  1,958
  Поени од трофеи:
  812
 14. 23 Март 2020

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  80
 15. 23 Март 2020

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  365
 16. 22 Март 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  558
  Поени од трофеи:
  205