1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3327

Тема:
Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија)
 1. 1 Април 2020

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  210
 2. 30 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,232
  Допаѓања:
  3,596
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 24 Март 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,575
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 13 Март 2020

  martinmax

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  151
  Допаѓања:
  149
  Поени од трофеи:
  140
 5. 13 Март 2020

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  648
  Допаѓања:
  994
  Поени од трофеи:
  215
 6. 13 Март 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,714
  Допаѓања:
  10,278
  Поени од трофеи:
  2,317