1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Проценка Таблет MEDIACOM WinPad W801
 1. 18 Мај 2020

  Peceto

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  100
 2. 17 Мај 2020

  BlueBaron

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  90
 3. 12 Март 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  330
 4. 12 Март 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,765
  Допаѓања:
  11,347
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 12 Март 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  415
  Поени од трофеи:
  155
 6. 12 Март 2020

  Angelkowsky

  Intern, Машко, 21
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  20
 7. 12 Март 2020

  bugarce

  Intern, Машко, 37
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  20
 8. 12 Март 2020

  Enis-Phantom

  Gaining Experience, Машко, од Небитно
  Мислења:
  339
  Допаѓања:
  432
  Поени од трофеи:
  205