1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Проценка Таблет MEDIACOM WinPad W801
 1. 12 Март 2020

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,502
  Допаѓања:
  6,574
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 12 Март 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,241
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 12 Март 2020

  bugarce

  Intern, Машко, 37
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  20
 4. 11 Март 2020

  Bozoo

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  345
  Поени од трофеи:
  205
 5. 11 Март 2020

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,090
  Допаѓања:
  4,390
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 11 Март 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,765
  Допаѓања:
  11,347
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 11 Март 2020

  Angelkowsky

  Intern, Машко, 21
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  20
 8. 11 Март 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  415
  Поени од трофеи:
  155
 9. 11 Март 2020

  mnikolce

  On your way to fame, 39
  Мислења:
  614
  Допаѓања:
  535
  Поени од трофеи:
  205
 10. 11 Март 2020

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  916
  Допаѓања:
  735
  Поени од трофеи:
  255