1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1403

Тема:
Huawei паметни телефони - генерална дискусија
 1. 30 Март 2020

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  419
  Поени од трофеи:
  205
 2. 17 Март 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  305
 3. 6 Март 2020

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  205
 4. 6 Март 2020

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,419
  Допаѓања:
  27,108
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 6 Март 2020

  StevoB26

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  130