1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5497

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 8 Април 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,098
  Допаѓања:
  3,240
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 23 Март 2020

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  639
  Допаѓања:
  976
  Поени од трофеи:
  365
 3. 14 Март 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  90
 4. 8 Март 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  974
  Допаѓања:
  1,703
  Поени од трофеи:
  265
 5. 7 Март 2020

  Dejan007

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. 6 Март 2020

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  140
 7. 6 Март 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,912
  Допаѓања:
  4,135
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 5 Март 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 5 Март 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,417
  Допаѓања:
  1,882
  Поени од трофеи:
  812
 10. 5 Март 2020

  Elenaaa

  Intern, Женско
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  95
 11. 5 Март 2020

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,725
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492
 12. 5 Март 2020

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,862
  Допаѓања:
  3,288
  Поени од трофеи:
  1,657
 13. 5 Март 2020

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  362
  Поени од трофеи:
  512
 14. 5 Март 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  130
 15. 5 Март 2020

  Nikola7650

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  30
 16. 5 Март 2020

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  698
  Поени од трофеи:
  265
 17. 5 Март 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 18. 5 Март 2020

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  382
 19. 5 Март 2020

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  40
 20. 5 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  465
 21. 5 Март 2020

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  820
  Допаѓања:
  934
  Поени од трофеи:
  265
 22. 5 Март 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  661
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 23. 5 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,237
  Допаѓања:
  3,616
  Поени од трофеи:
  1,717
 24. 5 Март 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  145
 25. 5 Март 2020

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,188
  Допаѓања:
  2,707
  Поени од трофеи:
  1,717
 26. 5 Март 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 27. 5 Март 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 28. 5 Март 2020

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  638
  Допаѓања:
  367
  Поени од трофеи:
  265
 29. 5 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,463
  Допаѓања:
  7,452
  Поени од трофеи:
  2,207
 30. 5 Март 2020

  Goran27

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  215
 31. 5 Март 2020

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  641
  Поени од трофеи:
  155