1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5487

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 5 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,463
  Допаѓања:
  7,452
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 4 Март 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  130
 3. 3 Март 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,502
  Допаѓања:
  6,794
  Поени од трофеи:
  1,802
 4. 3 Март 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  130
 5. 3 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  465
 6. 3 Март 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  974
  Допаѓања:
  1,703
  Поени од трофеи:
  265
 7. 3 Март 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,178
  Допаѓања:
  3,905
  Поени од трофеи:
  1,817
 8. 3 Март 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  145
 9. 3 Март 2020

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,066
  Допаѓања:
  4,354
  Поени од трофеи:
  1,812
 10. 3 Март 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642