1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5485

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 9 Март 2020

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  1,187
  Допаѓања:
  735
  Поени од трофеи:
  365
 2. 5 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,463
  Допаѓања:
  7,452
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 29 Февруари 2020

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,066
  Допаѓања:
  4,354
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 29 Февруари 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  90
 5. 29 Февруари 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  130
 6. 29 Февруари 2020

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  140
 7. 29 Февруари 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  145
 8. 29 Февруари 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,577
  Поени од трофеи:
  1,205
 9. 29 Февруари 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,117
  Допаѓања:
  1,966
  Поени од трофеи:
  375
 10. 29 Февруари 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  130
 11. 28 Февруари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 12. 28 Февруари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 28 Февруари 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 14. 28 Февруари 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,502
  Допаѓања:
  6,794
  Поени од трофеи:
  1,802
 15. 28 Февруари 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205