1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1099

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 10 Март 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,320
  Допаѓања:
  2,033
  Поени од трофеи:
  1,355
 2. 1 Март 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,169
  Допаѓања:
  3,888
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 29 Февруари 2020

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,161
  Допаѓања:
  3,518
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 29 Февруари 2020

  Bilbiloski

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 5. 28 Февруари 2020

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,244
  Допаѓања:
  2,474
  Поени од трофеи:
  1,692
 6. 28 Февруари 2020

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 7. 28 Февруари 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,231
  Допаѓања:
  3,590
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 28 Февруари 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,655
  Допаѓања:
  10,899
  Поени од трофеи:
  1,707