1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5484

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 6 Март 2020

  JellyfitzDMT

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  20
 2. 6 Март 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,097
  Допаѓања:
  3,240
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 5 Март 2020

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,862
  Допаѓања:
  3,288
  Поени од трофеи:
  1,657
 4. 5 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,463
  Допаѓања:
  7,452
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 3 Март 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,417
  Допаѓања:
  1,882
  Поени од трофеи:
  812
 6. 3 Март 2020

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,552
  Допаѓања:
  10,650
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 29 Февруари 2020

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  90
 8. 29 Февруари 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  130
 9. 28 Февруари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 28 Февруари 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,178
  Допаѓања:
  3,905
  Поени од трофеи:
  1,817
 11. 28 Февруари 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205
 12. 27 Февруари 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,677
 13. 27 Февруари 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  465
 14. 27 Февруари 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  661
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 15. 27 Февруари 2020

  Ulrezaj

  Gaining Experience, Машко, од Охрид
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  460
  Поени од трофеи:
  205
 16. 27 Февруари 2020

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,260
  Допаѓања:
  2,492
  Поени од трофеи:
  1,692
 17. 27 Февруари 2020

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,725
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492