1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9222

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 1 Март 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,467
  Допаѓања:
  6,721
  Поени од трофеи:
  1,802
 2. 29 Февруари 2020

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  205
 3. 29 Февруари 2020

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,947
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 27 Февруари 2020

  [email protected]

  Intern, Машко
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 5. 27 Февруари 2020

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  182
  Поени од трофеи:
  240
 6. 27 Февруари 2020

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,157
  Допаѓања:
  1,709
  Поени од трофеи:
  717