1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5480

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 8 Март 2020

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,762
  Допаѓања:
  7,231
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 27 Февруари 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 3. 27 Февруари 2020

  Anungunrama

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 4. 26 Февруари 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,502
  Допаѓања:
  6,794
  Поени од трофеи:
  1,802