1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1070

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 26 Февруари 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  205
 2. 26 Февруари 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,460
  Допаѓања:
  6,687
  Поени од трофеи:
  1,802
 3. 25 Февруари 2020

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  182
  Поени од трофеи:
  240
 4. 25 Февруари 2020

  Sludge.Factory

  Practice makes perfect, Машко, 29, од Gostivar
  Мислења:
  736
  Допаѓања:
  1,075
  Поени од трофеи:
  265
 5. 25 Февруари 2020

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  1,800
  Поени од трофеи:
  812