1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2559

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 28 Февруари 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 2. 24 Февруари 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  417
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  155
 3. 24 Февруари 2020

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  267
  Поени од трофеи:
  265
 4. 24 Февруари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  888
  Допаѓања:
  1,435
  Поени од трофеи:
  280
 5. 24 Февруари 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  564
  Поени од трофеи:
  330
 6. 24 Февруари 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,676
  Допаѓања:
  14,223
  Поени од трофеи:
  2,317