1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4417

Тема:
Aliexpress
 1. 8 Март 2020

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  141
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  90
 2. 28 Февруари 2020

  Harrabed

  Practice makes perfect, Машко, 24
  Мислења:
  1,372
  Допаѓања:
  1,441
  Поени од трофеи:
  502
 3. 25 Февруари 2020

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  650
  Допаѓања:
  422
  Поени од трофеи:
  265
 4. 23 Февруари 2020

  goceiva

  Intern, Машко
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  180
 5. 23 Февруари 2020

  turbiny

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  60
 6. 22 Февруари 2020

  Excalibur

  Gaining Experience, Машко, 41
  Мислења:
  508
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  195
 7. 22 Февруари 2020

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  90
 8. 22 Февруари 2020

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,760
  Допаѓања:
  7,208
  Поени од трофеи:
  1,717