1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4414

Тема:
Aliexpress
 1. 8 Март 2020

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  141
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  90
 2. 22 Февруари 2020

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  90
 3. 22 Февруари 2020

  Excalibur

  Gaining Experience, Машко, 41
  Мислења:
  508
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  195
 4. 22 Февруари 2020

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  1,171
  Допаѓања:
  721
  Поени од трофеи:
  365
 5. 22 Февруари 2020

  orce66624

  Intern, Машко, 39
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  30