1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Лингвистика
 1. 22 Февруари 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  520
  Поени од трофеи:
  130
 2. 22 Февруари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  1,435
  Поени од трофеи:
  280
 3. 22 Февруари 2020

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,641
  Допаѓања:
  12,997
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 22 Февруари 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,225
  Допаѓања:
  1,272
  Поени од трофеи:
  465
 5. 22 Февруари 2020

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  371
  Поени од трофеи:
  255