1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4373

Тема:
Aliexpress
 1. 11 Март 2020

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,354
  Допаѓања:
  799
  Поени од трофеи:
  442
 2. 22 Февруари 2020

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  655
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  265
 3. 20 Февруари 2020

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  140
 4. 20 Февруари 2020

  cacko1

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  419
  Поени од трофеи:
  215
 5. 20 Февруари 2020

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  638
  Допаѓања:
  367
  Поени од трофеи:
  265
 6. 19 Февруари 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  330
 7. 19 Февруари 2020

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,762
  Допаѓања:
  7,231
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 19 Февруари 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  130
 9. 19 Февруари 2020

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  508
  Поени од трофеи:
  355
 10. 19 Февруари 2020

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,502
  Допаѓања:
  6,794
  Поени од трофеи:
  1,802
 11. 19 Февруари 2020

  julll

  Gaining Experience, 35
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  60
 12. 19 Февруари 2020

  orce66624

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  50