1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #35

Тема:
Препорака за лаптоп до 50к
 1. 21 Февруари 2020

  Professor

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  90
 2. 19 Февруари 2020

  kolesk

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  97
  Поени од трофеи:
  90
 3. 19 Февруари 2020

  krashot

  Gaining Experience, Машко, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  106
  Поени од трофеи:
  140
 4. 19 Февруари 2020

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  491
  Поени од трофеи:
  165
 5. 19 Февруари 2020

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  2,557
  Поени од трофеи:
  1,280
 6. 19 Февруари 2020

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,192
  Допаѓања:
  3,707
  Поени од трофеи:
  1,812