1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено 20 Office компјутери: Lenovo ThinkCentre M83: Core i5 4460S, 8GB RAM, 240GB SSD
 1. 30 Март 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,693
  Допаѓања:
  11,008
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 4 Март 2020

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  1,172
  Поени од трофеи:
  270
 3. 23 Февруари 2020

  turbiny

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  60
 4. 19 Февруари 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,921
  Допаѓања:
  4,143
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 19 Февруари 2020

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  391
  Поени од трофеи:
  255
 6. 19 Февруари 2020

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,867
  Допаѓања:
  3,290
  Поени од трофеи:
  1,657
 7. 19 Февруари 2020

  SaleSk

  Arzt, Машко, 43
  Мислења:
  4,601
  Допаѓања:
  5,175
  Поени од трофеи:
  1,852
 8. 19 Февруари 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  248
  Поени од трофеи:
  130
 9. 19 Февруари 2020

  Vespertine

  Intern, Машко, 37
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  70
 10. 19 Февруари 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,117
  Допаѓања:
  1,967
  Поени од трофеи:
  375
 11. 19 Февруари 2020

  krashot

  Gaining Experience, Машко, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  163
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  140