1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3551

Тема:
Intel vs AMD
 1. 19 Февруари 2020

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  643
  Допаѓања:
  981
  Поени од трофеи:
  215
 2. 19 Февруари 2020

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,638
  Допаѓања:
  9,315
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 19 Февруари 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,686
  Допаѓања:
  14,275
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 19 Февруари 2020

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,794
  Допаѓања:
  1,168
  Поени од трофеи:
  442