1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #30

Тема:
Apple Macitosh двојно понебезбедни од обичните PC-а во 2019 година
 1. 17 Февруари 2020

  AleksandarSK

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  30
 2. 17 Февруари 2020

  #samurai#

  Gaining Experience
  Мислења:
  315
  Допаѓања:
  270
  Поени од трофеи:
  342
 3. 17 Февруари 2020

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,838
  Допаѓања:
  26,073
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. 17 Февруари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 5. 17 Февруари 2020

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко, од Drachevo
  Мислења:
  1,187
  Допаѓања:
  1,187
  Поени од трофеи:
  355