1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #711

Тема:
Штедливи ЛЕД сијалици искуства
 1. 22 Март 2020

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  299
  Поени од трофеи:
  205
 2. 22 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,371
  Допаѓања:
  7,351
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 13 Февруари 2020

  petkotrajko

  Gaining Experience
  Мислења:
  82
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  50
 4. 13 Февруари 2020

  bakigvg

  Intern, Машко, 39
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  30
 5. 12 Февруари 2020

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,806
  Допаѓања:
  866
  Поени од трофеи:
  442
 6. 12 Февруари 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,538
  Поени од трофеи:
  1,205
 7. 12 Февруари 2020

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  305
 8. 12 Февруари 2020

  Audiofil

  Gaining Experience
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  329
  Поени од трофеи:
  512
 9. 12 Февруари 2020

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,477
  Допаѓања:
  3,201
  Поени од трофеи:
  1,692