1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #619

Тема:
Т-Home оптика
 1. 7 Февруари 2020

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  90
 2. 6 Февруари 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,545
  Допаѓања:
  10,597
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 6 Февруари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  1,427
  Поени од трофеи:
  280
 4. 6 Февруари 2020

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  1,057
  Допаѓања:
  584
  Поени од трофеи:
  365