1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #609

Тема:
Т-Home оптика
 1. 7 Февруари 2020

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,585
  Допаѓања:
  3,529
  Поени од трофеи:
  1,817
 2. 7 Февруари 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  305
 3. 6 Февруари 2020

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  415
  Поени од трофеи:
  155
 4. 6 Февруари 2020

  CyberMen

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  178
  Поени од трофеи:
  150