1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5399

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 13 Февруари 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,066
  Допаѓања:
  3,167
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 8 Февруари 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,323
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  812
 3. 8 Февруари 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,361
  Допаѓања:
  7,341
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 6 Февруари 2020

  bobson

  Gaining Experience, од Orgrimmar
  Мислења:
  792
  Допаѓања:
  430
  Поени од трофеи:
  502
 5. 6 Февруари 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 6. 6 Февруари 2020

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,108
  Допаѓања:
  3,586
  Поени од трофеи:
  1,812
 7. 6 Февруари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 6 Февруари 2020

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  140
 9. 6 Февруари 2020

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 10. 6 Февруари 2020

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,356
  Допаѓања:
  2,177
  Поени од трофеи:
  1,502