1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7476

Тема:
Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)
 1. 6 Февруари 2020

  StalkeR

  Unbeatable , Машко, 29
  Мислења:
  4,207
  Допаѓања:
  4,043
  Поени од трофеи:
  1,817
 2. 6 Февруари 2020

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  976
  Допаѓања:
  1,186
  Поени од трофеи:
  270
 3. 6 Февруари 2020

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  636
  Поени од трофеи:
  392
 4. 6 Февруари 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,764
  Допаѓања:
  11,340
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 6 Февруари 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,462
  Допаѓања:
  1,946
  Поени од трофеи:
  812