1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Разлика меѓу две матични за мајнинг
 1. 23 Февруари 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,605
  Допаѓања:
  13,857
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 22 Февруари 2020

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 3. 17 Февруари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 4. 25 Јануари 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,115
  Допаѓања:
  3,783
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 25 Јануари 2020

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  1,111
  Поени од трофеи:
  442
 6. 25 Јануари 2020

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,343
  Допаѓања:
  4,540
  Поени од трофеи:
  1,702