1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5392

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 22 Февруари 2020

  Transporter444

  Gaining Experience, Машко, од Гостивар
  Мислења:
  83
  Допаѓања:
  118
  Поени од трофеи:
  70
 2. 8 Февруари 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,361
  Допаѓања:
  7,341
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 4 Февруари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 30 Јануари 2020

  Rikimaru

  On your way to fame, од Битола
  Мислења:
  786
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  205
 5. 25 Јануари 2020

  Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  365
 6. 25 Јануари 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  80
 7. 25 Јануари 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 8. 25 Јануари 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,538
  Поени од трофеи:
  1,205
 9. 25 Јануари 2020

  bobson

  Gaining Experience, од Orgrimmar
  Мислења:
  792
  Допаѓања:
  430
  Поени од трофеи:
  502
 10. 25 Јануари 2020

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,322
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  812
 11. 24 Јануари 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,114
  Допаѓања:
  3,782
  Поени од трофеи:
  1,817
 12. 24 Јануари 2020

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,026
  Допаѓања:
  2,563
  Поени од трофеи:
  1,717
 13. 24 Јануари 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,066
  Допаѓања:
  3,167
  Поени од трофеи:
  1,717
 14. 24 Јануари 2020

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  250
 15. 24 Јануари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 16. 24 Јануари 2020

  Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,377
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  492
 17. 24 Јануари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  856
  Допаѓања:
  1,418
  Поени од трофеи:
  280
 18. 24 Јануари 2020

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,648
  Допаѓања:
  1,906
  Поени од трофеи:
  492
 19. 24 Јануари 2020

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  498
  Поени од трофеи:
  205
 20. 24 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 21. 24 Јануари 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,530
  Допаѓања:
  10,570
  Поени од трофеи:
  1,707
 22. 24 Јануари 2020

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  170
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  140
 23. 24 Јануари 2020

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,793
  Допаѓања:
  3,262
  Поени од трофеи:
  1,657
 24. 24 Јануари 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  507
  Поени од трофеи:
  130