1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8691

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 24 Јануари 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  155
 2. 24 Јануари 2020

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 3. 23 Јануари 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,623
  Допаѓања:
  4,565
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 23 Јануари 2020

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,380
  Допаѓања:
  6,494
  Поени од трофеи:
  2,202