1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5388

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 24 Јануари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 24 Јануари 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  406
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  155
 3. 23 Јануари 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  912
  Допаѓања:
  1,579
  Поени од трофеи:
  265
 4. 23 Јануари 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,361
  Допаѓања:
  7,341
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 23 Јануари 2020

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  498
  Поени од трофеи:
  205
 6. 23 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702