1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1488

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 7 Февруари 2020

  Tomica Jovevski

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  295
  Поени од трофеи:
  130
 2. 31 Јануари 2020

  zdrnik

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  50
 3. 28 Јануари 2020

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 4. 24 Јануари 2020

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,496
  Допаѓања:
  10,515
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 23 Јануари 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375
 6. 23 Јануари 2020

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  909
  Поени од трофеи:
  155
 7. 23 Јануари 2020

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,806
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  442
 8. 23 Јануари 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,458
  Поени од трофеи:
  1,345
 9. 23 Јануари 2020

  InfinitasX

  Intern, 25
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  20
 10. 23 Јануари 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,127
  Допаѓања:
  9,738
  Поени од трофеи:
  2,317
 11. 22 Јануари 2020

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,647
  Допаѓања:
  1,904
  Поени од трофеи:
  492
 12. 22 Јануари 2020

  Saso Trpenoski

  Gaining Experience, Машко, 43
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  50
 13. 22 Јануари 2020

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,408
  Допаѓања:
  11,631
  Поени од трофеи:
  2,217