1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #27

Тема:
Mi Air Purifier 2
 1. 12 Февруари 2020

  BEST

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  195
 2. 23 Јануари 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  145
 3. 23 Јануари 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  811
  Поени од трофеи:
  265
 4. 22 Јануари 2020

  gamon

  On your way to fame, 39, од orgrimar
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  507
  Поени од трофеи:
  255