1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8676

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 24 Јануари 2020

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,416
  Допаѓања:
  2,549
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 22 Јануари 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  292
  Допаѓања:
  636
  Поени од трофеи:
  205
 3. 22 Јануари 2020

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  437
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  205
 4. 22 Јануари 2020

  Elenaaa

  Intern, Женско
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  95
 5. 22 Јануари 2020

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,077
  Допаѓања:
  440
  Поени од трофеи:
  355