1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #75

Тема:
CryptoStef од КриптоДонија
 1. 11 Февруари 2020

  maci

  On your way to fame
  Мислења:
  2,885
  Допаѓања:
  648
  Поени од трофеи:
  802
 2. 25 Јануари 2020

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 3. 24 Јануари 2020

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,015
  Допаѓања:
  2,556
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 21 Јануари 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 5. 20 Јануари 2020

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  205