1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5384

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 20 Јануари 2020

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  130
 2. 19 Јануари 2020

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 3. 19 Јануари 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,538
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 18 Јануари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  856
  Допаѓања:
  1,418
  Поени од трофеи:
  280
 5. 18 Јануари 2020

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  545
  Допаѓања:
  353
  Поени од трофеи:
  512
 6. 18 Јануари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 7. 18 Јануари 2020

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  294
  Допаѓања:
  477
  Поени од трофеи:
  145
 8. 18 Јануари 2020

  Arkturus

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  228
  Поени од трофеи:
  205
 9. 18 Јануари 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  80
 10. 18 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702