1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8616

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 19 Јануари 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,094
  Допаѓања:
  2,447
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 19 Јануари 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  625
  Поени од трофеи:
  205
 3. 19 Јануари 2020

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,072
  Допаѓања:
  437
  Поени од трофеи:
  355
 4. 18 Јануари 2020

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  434
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  205