1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5379

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 18 Јануари 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 18 Јануари 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,538
  Поени од трофеи:
  1,205
 3. 18 Јануари 2020

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  423
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  165
 4. 17 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702