1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5116

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 14 Јануари 2020

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  205
 2. 12 Јануари 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,153
  Допаѓања:
  2,635
  Поени од трофеи:
  1,345
 3. 12 Јануари 2020

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  100
 4. 11 Јануари 2020

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  416
  Поени од трофеи:
  155
 5. 11 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,954
  Допаѓања:
  4,225
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 11 Јануари 2020

  Антониј.К

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  738
  Допаѓања:
  483
  Поени од трофеи:
  265
 7. 11 Јануари 2020

  Delicon

  Gaining Experience
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  365
 8. 11 Јануари 2020

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,668
  Допаѓања:
  3,404
  Поени од трофеи:
  1,692