1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #104

Тема:
(ecig) Батерии - 18650 и други
 1. 9 Јануари 2020

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,653
  Допаѓања:
  1,912
  Поени од трофеи:
  492
 2. 9 Јануари 2020

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  2,515
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 9 Јануари 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375
 4. 9 Јануари 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,459
  Поени од трофеи:
  1,345
 5. 9 Јануари 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,163
  Допаѓања:
  9,778
  Поени од трофеи:
  2,317